Processed with VSCO with fp4 preset

Mūsų asortimentas

Iš pradžių tik kakavos pupelės, paskui karštas gėrimas majų ir actekų dievams, vėliau jau saldus gėrimas Europos aristokratams – kelias ilgas, tačiau grįstas nuostabiu šokolado skoniu ir valgymo palaima. Kažkada bažnyčia draudė vartoti šokoladą kaip afrodiziaką.
Šokolado skonis ir kvapas gali pavergti net ir labai stiprų žmogų. O jei tai „Šokolado pasaulio“ šokoladinis saldainis, kurį gamindami atidavėme visą savo žmoniškąją šilumą ir meilę, tuomet palaima skonio receptoriams garantuota. Įsidėkite į burną juodojo šokolado gabalėlį, užmerkite akis ir pasinerkite į saldžiąją nuodėmės karalystę!
Mintimis nuklyskite į praėjusio amžiaus vidurio Prancūzijos provincijos miestelį iš filmo „Šokoladas“. Argi ne tiesa, kad šokoladas daro stebuklus ir jis toks galingas, kad gali pavergti konservatyvių miestelėnų, saugančių visuomenės dorovę, širdis?
Štai kodėl daugiau nei trys ketvirtadaliai pasaulio žmonijos yra apžavėti šokolado.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.