Apie šokoladą

Mūsų skonio receptoriams laimės valandėlių suteikiančios kakavos pupelės prieš daugelį amžių buvo žinomos kaip karšto šokolado žaliava. Vėliau iš jų pradėtas gaminti aukščiausios kokybės šokoladas.
Šiandien šokolado gaminiai net ir neįsivaizduojami be pačių įmantriausių, tiesiog gurmaniškų įdarų. Belgiški ar prancūziški triufeliai, pagardinti konjaku, baltojo šokolado triufeliai, kurių gamybai naudojamas tik aukščiausios rūšies kiaušinių likeris, Liubeko marcipanas šokolade – tai šokolado gaminių klasika, kurios šiuolaikinei visuomenei nebeužtenka.
Rankų darbo šokoladinių saldainių gamintojas „Šokolado pasaulis“ šiandien siūlo paragauti saldainių su beveik 80 skirtingų įdarų! Šokoladas, pagardintas maltais čili pipirais, juodojo šokolado triufeliai su cinamonu, džiovinto imbiero gabalėlis šokolade, migdolo riešutų kremo triufelis… Mmmmmmm… Kaip skanu!
Ir tai dar ne visi tų šokolado kūrinių, kurie gimsta šokolado meistrų rankose.
Paragaukite aukščiausios kokybės rankų darbo šokoladinių saldainių ir pasinerkite į saldžios nuodėmės karalystę!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.